Neden Doalinn?

Doalinn markasını tercih ettiğiniz zaman dünyanın dört bir yanından deneyimli yetiştiriciler tarafından doğru zamanda doğru şekilde hasat edilen bitkilerden nazikçe elde edilen yağları seçmiş olursunuz.

Doalinn markası için “kalite” vazgeçilmezdir. Bu sebeple ürün portföyümüzde sadece kalitesinden emin olduğumuz ürünler yer almaktadır. Şöyle ki, her ürün aracı firmalardan değil dünyanın neresinde olursa olsun doğrudan üreticisinden temin edilmektedir. Üreticiler ile yerinde görüşülerek alınan numuneler analizleri geçtikten sonra ürün portföyümüze dahil edilmektedir.

Kalitenin sürdürülebilmesi yağların kaynağı olan bitkiye ve üretim şekline bağlıdır. Bu sebeple ürünlerin elde edildiği bitkilerin tanımlamaları ayrıntılı olarak yapılmakta cins, tür varsa alt tür ve varyeteleri belirlenmekte, botanik isimlerine karşılık gelen Türkçe ve İngilizce isimleri bilimsel kaynaklardan alınmaktadır. Ayrıca uçucu yağlar eğer varsa kemotiplerine göre de ayrılmakta ve bu şekilde sizlere sunulmaktadır.

Bu kapsamda Doalinn ürünlerinde etiket ve kutular tüketiciyi aydınlatacak şekilde özel olarak tasarlanmış, ürünle ilgili tüm detaylar verilmiş, şeffaflık, bilimsellik ve güvenilirlik ön planda tutulmuştur. Her bir ürünümüzün üzerinde hangi bitkiden, bitkinin neresinden ve hangi yöntemle elde edildiği belirtilmiştir.

Her bir Doalinn uçucu ve sabit yağı ulusal akredite laboratuvarlarda titiz bir test sürecinden geçirilir. Yağlar bileşimlerinin aydınlatılması ve kalitesinin gösterilmesi için en temel analiz yöntemi olan GC/MS (Gaz Kromatografisi / Kütle Spektometresi) işlemine tabii tutulur. Hem bu analizler hem de üreticiler ile kurmuş olduğumuz yakın ilişkiler sayesinde Doalinn aracılığıyla %100 saf uçucu yağ, hidrosol ya da sabit yağlara ulaşmanızı garanti etmekteyiz.

Ürünlerimiz alanında uzman ve otorite kişilerden oluşan bir ekip tarafından kontrol edilmektedir. Bu ekibimizin onaylamadığı hiçbir yağ alınmamakta ve piyasaya sürülmemektedir.

Doalinn çok zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Ürün yelpazemizde ülkemiz topraklarından elde edilen benzersiz ve kendine özgü uçucu ve sabit yağlar olduğu gibi, dünyanın farklı bölgelerinden elde edilen Ayurvedada, Geleneksel Çin Tıbbında ya da ilaç endüstrisinde kullanılan çok farklı ürünler de yer almaktadır.

Bilinçli tüketiciler Doalinn ürünlerini kullandıkları zaman tohumdan hasada, hasattan üretime kadar üstün kalite standartlarını hemen tanıyacaktır. Çünkü doğal ürünlerde kalite uçucu ya da sabit yağın bitkiden ambalaja girinceye kadarki yolculuğunda ortaya çıkar.

Uzman ekip arkadaşlarımızla ve doğadan aldığımız ilhamla çıktığımız bu yolculukta sizleri de Doalinn ailesi ile görmekten mutluluk duyarız.

Zafer Özgünay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir